BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā es varu sazināties ar AR PRO Systems?

Varat nosūtīt mums e-pastu uz shop@arprosystems.com, kur mūsu klientu apkalpošanas komanda ar prieku palīdzēs jums ar visu nepieciešamo!

Vai sūtāt visā pasaulē?

Nesūtām visā pasaulē.

Mēs sūtām uz šādām valstīm: Latvija, Igaunija, Lietuva, Polija, Somija, Zviedrija, Vācija, Dānija, Slovākija, Čehija, Ungārija, Austrija, Beļģija, Nīderlande, Luksemburga, Bulgārija, Horvātija, Slovēnija, Francija, Grieķija, Itālija, Rumānija, Īrija, Portugāle, Spānija.

No kurienes jūs sūtāt?

Mēs sūtām no Latvijas.

Vai es varu mainīt vai atcelt savu pasūtījumu?

Tā kā mūsu mērķis ir apstrādāt pasūtījumus pēc iespējas ātrāk, jums ir jāpieprasa jebkādas izmaiņas/atcelšana 12 stundu laikā pēc pasūtīšanas. Visi pieprasījumi pēc šī laika tiks noraidīti. Jūsu pasūtījumu var atgriezt, lai saņemtu pilnu atmaksu pēc tā saņemšanas.

Kādus maksājumu veidus jūs pieņemat?

Mēs pieņemam visas populārākās kredītkartes (VISA, Mastercard), PayPal un Latvijas populārāko banku maksājumus.

Kad mans pasūtījums tiks apstrādāts?

Visi pasūtījumi tiek apstrādāti un izsūtīti no mūsu noliktavas. Lūdzu, piešķiriet papildu laiku jūsu pasūtījuma apstrādei svētku un izpārdošanas sezonās. Pasūtījumus apstrādājam no pirmdienas līdz piektdienai. Pasūtījumi tiks apstrādāti atkarībā no piegādes produktiem 1-14 darba dienu laikā no pasūtījuma datuma un nosūtīti nākamajā dienā pēc apstrādes dienas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka nedēļas nogalēs mēs nepiegādājam.

Cik ilgs laiks būs nepieciešams, lai saņemtu manu pasūtījumu?

Katra produkta un katras valsts pasūtījuma laiks ir atšķirīgs, tādēļ apmeklējiet attiecīgā produkta lapu, kurā sniegti visaktuālākie pasūtījuma laika dati. (Pasūtījumu saņemšana notiks, vadoties pēc produkta ar ilgāko pasūtījuma laiku.)

Ko darīt, ja es nesaņemu savu pasūtījumu?

Ja nesaņemat pasūtījumu 30 dienu laikā pēc piegādes izsūtīšanas, jums ir tiesības uz pilnu naudas atmaksu.

Kā es varu atgriezt preci?

Lūdzu, sazinieties ar mums shop@arprosystems.com

Ko darīt, ja prece(-es), ko es saņēmu, ir bojāta/nepareiza?

Lūdzu, sazinieties ar mums, ja pasūtījumā ir preces, kas ir nepareizas, nozudušas un/vai bojātas. E-pastā, lūdzu, iekļaujiet pasūtījuma numuru, preces(-u) fotoattēlus un visas saistītās atsauces. Mēs darīsim visu iespējamo, lai pēc iespējas ātrāk atrisinātu jūsu situāciju.

Kad es saņemšu atmaksu?

Visas atmaksas tiks ieskaitītas jūsu sākotnējā maksājuma veidā. Ja maksājāt ar kredītkarti vai debetkarti, naudas atmaksa tiks nosūtīta kartes izdevēja bankai 7-10 darba dienu laikā pēc atgrieztās preces vai atcelšanas pieprasījuma saņemšanas. Ja rodas jautājumi par to, kad nauda tiks ieskaitīta jūsu kontā, lūdzu, sazinieties ar kartes izdevēju banku. Ja vēl neesat saņēmis atmaksu sazinieties ar kredītkartes uzņēmumu. Var paiet zināms laiks, līdz atmaksa tiks ieskaitīta jūsu kontā.