Ko Mēs Darām

AR PRO Systems nodrošina nepieciešamos piederumus, lai jūsu uzņēmums varētu veikt savus ikdienišķos uzkopšanas pakalpojumus.

Daloties ar mūsu nozares zināšanām, mēs vēlamies "iedvesmot izmaiņas", lai palīdzētu uzņēmumiem attīstīties.

Lieliskas apgādes attiecības sākas ar apņēmīgu piegādātāju, kurš cenšas izraisīt pozitīvas izmaiņas. AR PRO Systems pievieno vērtību jūsu uzņēmumam un nodrošina daudz vairāk nekā tikai kvalitatīvas preces. Vienkārši sakot, mēs esam šeit, lai jums palīdzētu. Tāpēc AR PRO Systems ir tas, kurš parūpēsies par jūsu tīrīšanas un uzkopšanas vajadzībām.

  • Vērtība

    Vērtība ir iekļauta visā, ko mēs darām, tā ir vairāk kā tikai produktu cenu ievietošana. No uzmanīgas produktu izvēles un pārbaudītām sistēmām līdz kvalitatīvai piegādei un pēcpārdošanas palīdzības, mēs klientiem sniedzam īstu vērtību.

  • Apkalpošana & Palīdzība

    AR PRO Systems ir sev uzstādījis augstus apkalpošanas standartus. Mēs esam apņēmušies nodrošināt, lai mūsu klienti saņemtu iespējami labāko apkalpošanu un pastāvīgu palīdzību.

  • Zināšanas

    Mūsu komanda ir viena no nozares pieredzējušākajām un zinošākajām. Kā jūsu palīdzošais piegādātājs, mēs strādāsim tuvu kopā ar jums, daloties ar mūsu gudrību un plašajām zināšanām.

1 no 3

Mūsu Pieredze

Jau 7 gadus nodarbojamies ar logu mazgāšanu un mīksto mēbeļu un paklāju tīrīšanu mūsu "Logu Tīrīšana" un "Dīvānu Eksperti" uzņēmumos.

Šo gadu laikā esam pierādījuši, ka ātrs un kvalitatīvs serviss padara mūs par vieniem no pieprasītākajiem šo nozaru uzņēmumiem Latvijā.

Papildus tam, iegūstam prasmes arī citās jomās, piemēram, dārzkopībā un īpašumu uzkopšanā.

Sadarbojamies ar daudz lielām un uzticamām kompānijām no "Virši-A" līdz "Kempinski Hotel."

Veicot ikdienas darbus esam ieguvuši dziļas zināšanas par dažādu produktu efektivitāti un to lietošanu, tādējādi zinām kas ir kvalitatīvs produkts.